Tahminler 1 X 2 Üst Alt Tahmin
17.11 14:15 Brøndby U17 - SønderjyskE U17 %50 %20 %30 %90 %10 2.5 Üst
17.11 14:15 OB U17 - AGF U17 %35 %17 %48 %88 %12 2.5 Üst
17.11 14:15 de Weide - Oranje Nassau II %71 %14 %15 %85 %15 2.5 Üst
17.11 14:30 Penrhyncoch - Holyhead Hotspur %55 %5 %40 %50 %50 1
17.11 14:30 Hawick Royal Albert - Coldstream %38 %7 %55 %76 %24 2.5 Üst
17.11 14:30 Dunipace - Lothian Hutchison %44 %0 %56 %66 %34 2.5 Üst
17.11 14:30 Easthouses Lily - Arniston Rangers %72 %9 %19 %72 %28 2.5 Üst
17.11 14:30 Cortes - Osasuna II %33 %6 %61 %26 %74 2.5 Alt
17.11 14:30 Spakenburg - Rijnsburgse Boys %38 %27 %35 %61 %39 2.5 Üst
17.11 14:30 Katwijk - Vitesse U23 %23 %46 %31 %46 %54 2.5 Alt
17.11 14:30 Alesves - Corellano %58 %16 %26 %83 %17 2.5 Üst
17.11 14:30 Chemnitzer FC - Bischofswerdaer %66 %8 %26 %58 %42 1
17.11 14:30 Bala Town - Aberystwyth Town %44 %16 %40 %66 %34 2.5 Üst
17.11 14:30 Nürnberg - Ústí nad Labem %66 %16 %18 %33 %67 2.5 Alt
17.11 14:30 Dalkeith Thistle - Tranent Juniors %50 %0 %50 %87 %13 2.5 Üst
17.11 14:30 Llanelli Town - Cefn Druids %33 %16 %51 %58 %42 2.5 Üst
17.11 14:30 Limoges - Villefranche %25 %66 %9 %16 %84 2.5 Alt
17.11 14:30 Dunbar United - Oakley United %45 %18 %37 %54 %46 2.5 Üst
17.11 14:30 Penicuik Athletic - Newtongrange Star %55 %0 %45 %100 %0 2.5 Üst
17.11 14:30 Blackburn United - Camelon Juniors %22 %0 %78 %77 %23 2
17.11 14:30 Rangers - Muungano %66 %0 %34 %66 %34 2.5 Üst
17.11 14:30 Lienden - Sparta U23 %28 %21 %51 %64 %36 2.5 Üst
17.11 14:30 Llandudno - Carmarthen Town %50 %12 %38 %68 %32 2.5 Üst
17.11 14:30 Barry Town - The New Saints %52 %11 %37 %64 %36 2.5 Üst
17.11 14:30 VVSB - Scheveningen %25 %8 %67 %83 %17 2.5 Üst
17.11 14:30 København U17 - AaB U17 %52 %17 %31 %76 %24 2.5 Üst
17.11 14:30 Preston Athletic - Craigroyston %64 %7 %29 %78 %22 2.5 Üst
17.11 14:30 Linlithgow Rose - Broxburn Athletic %55 %0 %45 %88 %12 2.5 Üst
17.11 14:30 Hill Of Beath Hawthorn - Musselburgh Athletic %50 %0 %50 %100 %0 2.5 Üst
17.11 14:30 Virtus Entella U19 - Albissola U19 %60 %10 %30 %50 %50 1
17.11 14:30 Dauphins Noirs - Nyuki %33 %25 %42 %41 %59 2.5 Alt
17.11 14:45 Cultural Guarnizo - Tropezón %22 %22 %56 %50 %50 2
17.11 14:45 Anguiano - Calasancio %77 %11 %12 %66 %34 1
17.11 14:45 Sámano - Bezana %57 %14 %29 %64 %36 2.5 Üst
17.11 14:45 Numancia II - Gimnástica Segoviana %38 %22 %40 %38 %62 2.5 Alt
17.11 14:45 La Virgen del Camino - Atlético Tordesillas %55 %11 %34 %55 %45 2.5 Üst
17.11 14:45 Escobedo - Vimenor %55 %16 %29 %50 %50 1
17.11 14:45 Real Avilés - Caudal %38 %16 %46 %38 %62 2.5 Alt
17.11 15:00 Burton Albion - Coventry City %38 %7 %55 %69 %31 2.5 Üst
17.11 15:00 Elgin City - Clyde %55 %0 %45 %55 %45 2.5 Üst

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir